darmowa przesyłka

na zamówienie powyżej 499 zł

z kodem HOLIDAY darmowa wysyłka

Od 20.09 - do 29.09 jesteśmy na urlopie, zamówienia w tym terminie specjalnie dla was z darmową wysyłką, wysyłamy 30.09.

15% zniżki na pierwsze zakupy

zapisz się na newsletter

Dostawy i zwroty

DOSTAWA

Zamówienia na terenie kraju oraz zagranicę wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, UPS i GLS. Czas realizacji zamówień wynosi  od 1 do 3 dni roboczych, potem należy doliczyć jeszcze czas dostawy wybranym kurierem. Nasz zespół dokłada wszelkich starań aby skompletować i wysłać zamówienie tak szybko, jak to możliwe. 

DARMOWA DOSTAWA

Dla wszystkich zamówień powyżej 499,00 zł dostawa kurierem gratis.

ZWROTY

Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Jeśli minęło 14 dni od zakupu, zwrot uzależniony jest od decyzji Zespołu STAG jewels, który rozpatrzy każdą sprawę indywidualnie.

Aby dokonać zwrotu, przesyłka nie może nosić znamion użytkowania, musi być w takim stanie, w jakim Klient go otrzymał. Musi również być w oryginalnym opakowaniu. Aby dokonać zwrotu, wymagamy jest paragon lub dowód zakupu. Gdy otrzymamy Twój zwrot, wyślemy do Ciebie e-mail z informacją, że przesyłka od Ciebie do nas dotarła. Będziemy również informować o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu. Koszty przesyłki zwrotu ponosi klient.

Jeśli Twój zwrot zostanie przez nas zatwierdzony, niezwłocznie dokonamy zwrotu środków na wskazany przez Ciebie nr konta.

Jeśli chcesz zwrócić/wymienić swój zakup, napisz do nas na stagjewels@gmail.com prześlemy Ci formularz zwrotu.


PROSIMY O ZWROT NA ADRES:

STAG JEWELS
ul. Filtrowa 65/22
02-055 WARSZAWA


Formularz zwrotu do pobrania w linku poniżej:

FORMULARZ ZWROTU