darmowa przesyłka

na zamówienie powyżej 499 zł

z kodem HOLIDAY darmowa wysyłka

Od 20.09 - do 29.09 jesteśmy na urlopie, zamówienia w tym terminie specjalnie dla was z darmową wysyłką, wysyłamy 30.09.

15% zniżki na pierwsze zakupy

zapisz się na newsletter

O nas

  

Stag jewels to nie- sezonowa marka biżuterii założona w 2015r przez architektkę oraz malarkę Agatę Strzelecką - Janicką, tworząca pod pseudonimem STAG. 

Marka powstała z zamiłowania i potrzeby tworzenia rzeczy pięknych, oraz z tęsknoty za kobiecym i ponadczasowym stylem vintage. Biżuterię traktujemy jak małe dzieło sztuki. Chcemy aby nasze dodatki, pomogły stworzyć Ci prawdziwy "power look".  

Używamy tylko naturalnych materiałów, jak srebro, złoto i naturalne perły hodowlane. Wierzymy w ich piękno i ponadczasowość. Nie zmieniamy naszych modeli co sezon, klasyczna biżuteria doskonale może służyć nam przez wiele lat. Dlatego też zapewniamy wydłużanie cyklu użytkowania naszej biżuterii, wykonując usługę jej ponownego złocenia. 

Wszystkie produkty Stag jewels wykonujemy ręcznie, z dbałością o każdy detal, tak aby nasza biżuteria wyglądała zachwycająco nie tylko na naszych klientkach, ale także i w starannie zapakowanych przez nas pudełeczkach, które świetnie sprawdzą się jako prezent.